TÜRK DİŞHEKİMLERİ BİRLİĞİ AKARYAKIT SÖZLEŞMESİ

Dişhekimleri İçin Akaryakıt Sözleşmesi DİŞHEKİMLERİ ODASI BAŞKANLIĞI’NA Merkez Yönetim Kurulumuzun 23-24 0cak 2020 tarihli toplantısında Birliğimiz ve aşağıda iletişim bilgileri bulunan Haliloğlu Petrol Ürünleri Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti isimli firma arasında akaryakıt (benzin ve motorin) ürünleri protokolü yapılması kararlaştırılmıştır.

GENELGE Sayı : 001-1.160 Tarih : 28.01.2020 Konu :

               Dişhekimleri İçin Akaryakıt Sözleşmesi DİŞHEKİMLERİ ODASI BAŞKANLIĞI’NA Merkez Yönetim Kurulumuzun 23-24 0cak 2020 tarihli toplantısında Birliğimiz ve aşağıda iletişim bilgileri bulunan Haliloğlu Petrol Ürünleri Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti isimli firma arasında akaryakıt (benzin ve motorin) ürünleri protokolü yapılması kararlaştırılmıştır. Bu protokol ile akaryakıt firması Türk Dişhekimleri Birliği’ne üye dişhekimleriyle (Dişhekimleri) %4,5 iskontolu Taşıtmatik anlaşması yapacak; bu anlaşma kapsamında dişhekimleri "Taşıtmatik" kapsamındaki petrol ürünlerini bu oranda indirimle alacaklardır. 

      Firma ayrıca Dişhekimlerinden anlaşmaya dahil olanların taşıtmatik sisteminde yapılacak olan harcama tutarının KDV hariç toplam bedeli üzerinden %1 olan tutarı, TDB’ye prim ödemesi olarak ödeyecektir. Dişhekimleri ile birinci derece yakınlarının yanı sıra Türk Dişhekimleri Birliği ve Dişhekimleri Odalarının isimlerini bildirdiği çalışanları ve görevliler de bu protokolden yararlanabileceklerdir. Bu Anlaşma kapsamında taşıtmatik anlaşması yapan Dişhekimleri, kampanyaya katılan Türkiye çapındaki bütün BP istasyonlarında bu anlaşmaya uygun hizmet alabilecektir. Bilgilerinizi ve olanaklarınız içerisinde akaryakıt protokolünün meslektaşlarımıza duyurulmasını rica ederim.

                                                                             Saygılarımla,

                                                                           Gülay Özdoğan

                                                                Türk Dişhekimleri Birliği Genel Sekreteri

 

 

Haliloğlu Petrol Ürünleri Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti Adres: Soğanlık D-100 Kuzey Yanyol, No:34, Kartal, İstanbul, Türkiye Telefon: 0532 716 56 03 - 0216 451 97 97 E.Mail : olcay@haliloglupetrol.com

Bu duyuru için Ek dosyayı İndir

29 Ocak 2020 Çarşamba tarihinde ve 09:24:33 saatinde yayınlandı. - 118 kez okundu.