AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI ve DENİZBANK PROTOKOL İMZALANDI Afili Bankacılık’tan Diş Hekimlerine Özel Ayrıcalıklar

Diş Hekimi müşterilerimize ve ailelerine özel ayrıcalıklar sunan "Afili Bankacılık" dünyası; finansal gereksinimleri karşılamanın yanı sıra, gündelik hayatı kolaylaştıracak birçok ayrıcalık sunmaktadır.

Devamını Oku

TEMEL İMPLANTOLOJİ

Doç Dr. Ufuk Taşdemir'ile Temel İmplantoloji & Hands -On

Devamını Oku

Beyazlatma - Klinik pratiğimizde unutulmaması gereken noktalar nelerdir?

Beyazlatma - Klinik pratiğimizde unutulmaması gereken noktalar nelerdir? Bukalemun efekt “Monokromatik kompozit”- Klinik uygulamalarda restorasyonumuzda nelere dikkat etmeliyiz? Bukalemun efektin klinik pratiğimizden yeri nedir? Her vakada bukalemun efekt uygulanabilir mi?

Devamını Oku

DENTAL ANESTEZİ & MANYETİK - DİNAMİK TEKNOLOJİ

Aydın Dişhekimleri Odası & NTA İmplant işbirliği ile 14 Mayıs 2022 tarihinde

Devamını Oku

TOKLAV KALİBRASYONU

Aydın Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu olarak çeşitli kalibrasyon firmalarıyla görüşülmüş BATIMET Firmasının teklifi uygun görülmüştür.

Devamını Oku

AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI İLE AYDIN FİZİREM TEDAVİ MERKEZİ İŞ BİRLİĞİ ROTOKOLÜ

AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI İLE AYDIN FİZİREM TEDAVİ MERKEZİ İŞ BİRLİĞİ ROTOKOLÜ İMZALANMIŞTIR.

Devamını Oku

NAZİLLİ SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

AYDIN DİŞ HEKİMLERİ ODASI İLE NAZİLLİ SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Devamını Oku

EDİRNE ÇANAKKALE TURU

EDİRNE-ÇANAKKALE TURU (3Gece Otel Konaklamalı 4 Gün) HAREKET TARİHİ :19/22 Mayıs 2022 (3 gece Konaklama 4Gün) HAREKET YERİ : HAREKET SAATİ :06:30 Eski Garaj

Devamını Oku

MNG Kargo 25.01.2022 - 30.06.2022 Dönemi Taşıma Sözleşmesi

Türk Dişhekimleri Birliği ve MNG Kargo arasında bulunan "Adresten alma - adrese teslim" kargo taşıma sözleşmesinin 25.01.2022 - 30.06.2022 tarihleri arasında geçerli olacak fiyat tarifesi aşağıdadır.

Devamını Oku

TIBBİ ATIK KODU NASIL ALMALIYIZ ( TIBBİ ATIK TAŞIMA TALEBİ EKLEME )

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu mevzuat gereği Mayıs 2019 tarihi itibariyle MOTAT talep tarih geçerlilik süreleri maksimum 180 gün ( 6 ay) olup , Tıbbi Atık Taşıma Kontrol numaralarını almak için gerekenler ve 01.01.2022 - 31 Mart 2022 tarihleri arasında yapmamız gereken Tıbbi Atık Beyanı ile ilgili izlenecek yollar sizlere yardımcı olabilmek adına adım adım anlatılmıştır.

Devamını Oku

Tıbbi Atık Beyan Girişini Nasıl Yapacağız.

Kurumda yetki verilen kişi E-Devlet şifresi ile giriş yapıp arama yerine MOTAT yazarak uygulama giderek EÇBS’ ye giriş yapmalıdır. * “Atık Yönetim Uygulaması (Atık Beyan Sistem/ MoTAT / Kütle Denge Sistemi)” ne girş yapılacak. • UYGULAMAYA GİT TIKLANIR.

Devamını Oku

2022 YILI ÜYE AİDATLARI Türk Dişhekimleri Birliği tarafından belirlenen 2022 Yılı Üye Aidatları

Sayın Üyemiz Türk Dişhekimleri Birliği tarafından belirlenen Aydın Dişhekimleri Odası 2022 Yılı aidatları , Serbest Çalışan hekimler için :900,00 TL Kamuda Çalışan hekimler için :450.00 TL Çalışmayan hekimler için :450.00 TL Olarak belirlenmiş olup , 31 Mart 2022 tarihine kadar ödenmesi gerekmektedir.

Devamını Oku

GALA GECESİ & PLAKET TÖRENİ

GALA GECESİ & PLAKET TÖRENİ TARİH:20 KASIM 2021 YER : ODEON PARK OTEL EFELER / AYDIN SAAT:19:00

Devamını Oku

22 KASIM 2021 KOKTEYL

KOKTEYL Tarih:22 Kasım 2021 Pazartesi Saat: 19:00 Yer: Yer: Aydın Dişhekimleri Odası Hizmet Binası 22/ 28 Kasım Ağız ve Diş Sağlığı Haftası ve Dişhekimleri Gününde tüm meslektaşlarımızla bir arada olmaktan onur duyarız. Aydın Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu

Devamını Oku

ÇELENK KOYMA TÖRENİ & KAHVALTI

ÇELENK KOYMA TÖRENİ & KAHVALTI Aydın Hükümet Konağı Önünde bulunan Atatürk Anıtına Çelenk koyma töreni Tarih :22 Kasım 2021 Pazartesi Saat:09:30 Aydın Dişhekimleri Odası Hizmet Binasında Kahvaltı: Saat:10:00

Devamını Oku

KORUYUCU AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI EĞİTMEN DİŞHEKİMİ EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

Ağız diş sağlığının korunması ve ağız diş hastalıklarının sıklığının azaltılması için topluma yönelik olarak yapılacak eğitim çalışmalarında görev alacak dişhekimlerinin eğitimleri için

Devamını Oku

Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik

Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik

Devamını Oku

TDB Komisyonları

Türk Dişhekimleri Birliği'nin mesleki politikalarının belirlenmesine ve Merkez Yönetim Kurulunun çalışmalarına katkı sağlayan TDB Komisyonlarında

Devamını Oku

Aidat Yapılandırması

09/06/2021 tarih ve 31506 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan 7326 sayılı “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun”un 10 uncu maddesine göre üyelerimizin Dişhekimleri Odalarına olan aidat borçlarını ödemelerine yönelik usul ve esasları belirleyen düzenleme ve odalarımızın isterlerse kullanabilecekleri; dişhekimlerine gönderebilecek yazı ile dişhekiminin odaya verebileceği dilekçe örneği ekte gönderilmiştir.

Devamını Oku

DİŞHEKİMLERİNDEN KİMLİK DIŞINDA GÖREV BELGESİ İSTENİLEMEZ...

İçişleri Bakanlığı tarafından 'Tam Kapanma' uygulamasına yönelik 81 İl Valiliğine gönderilen 'Görev Belgesi Düzenlenmesi' konulu 29.04.2021 tarihli Genelgede; salgınla mücadele sürecinde; muafiyetlerin suiistimal edilmemesi bakımından üretim, imalat, tedarik ve lojistik sektörlerinde çalışanlar için görev belgesi zorunluluğu getirilmiştir.

Devamını Oku

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI DÖNEMİNDE MUAYENEHANELER VE DİĞER SAĞLIK KURULUŞLARI ÇALIŞABİLİR

İçişleri Bakanlığı’nın 27.04.2021 tarih ve 89780865-153-7576 sayılı Genelge’sine göre 29 Nisan 2021 - 17 Mayıs 2021 arasında sokağa çıkma yasağından, faaliyet kısıtlamasına ve seyahat yasaklarına kadar çeşitli kısıtlamalar öngörülmüştür.

Devamını Oku

TDB ÖĞRENCİ KOLU TARAFINDAN ONLINE WORKSHOP SERİSİ DÜZENLENECEK

TDB Öğrenci Kolu tarafından 3 Nisan 2021 Cumartesi gününden başlayarak 6 hafta boyunca her hafta sonu online olarak teorik ve pratik uygulama eğitimi serisi düzenlenecek. Online konuşmaya Zoom üzerinden katılmak için tıklayınız. Zoom Id: 98816782324 Zoom Password: 7HOPwi Online konuşmaya Youtube üzerinden katılmak için tıklayınız. Youtube: TDB ÖĞRENCİ

Devamını Oku

ARÇELİK-BEKO’DAN TDB ÜYELERİNE İNDİRİM...

Arçelik-Beko, ülke genelinde TDB üyesi dişhekimlere indirim başlatıyor.

Devamını Oku

Muayene Bilgi Yönetim Sistemi (MBYS) Hakkında

Muayenehanelerin MBYS’ye veri göndermelerine ilişkin, Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 12.03.2021 tarihli yazısı. Bilindiği üzere çeşitli zamanlarda il veya ilçe sağlık müdürlükleri tarafından meslektaşlarımıza gönderilen yazılarda, Bakanlık politikası gereği veya kayıt dışı ekonomiyle mücadele gibi gerekçelerle hasta bilgilerinin Sağlık Bakanlığı merkezi kayıt sistemiyle paylaşılması talep edilmişti. Söz konusu taleplerin hukuka uygun olmadığına ilişkin başvurular üzerine Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 12.03.2021 tarih ve E.64706799-045.03-420 sayılı yazı hazırlanmış; söz konusu yazı il sağlık müdürlüklerinin yanı sıra Türk Dişhekimleri Birliği’ne de gönderilmiştir.

Devamını Oku

VERBİS`E KAYIT VE BİLDİRİM UYGULAMA VİDEOSU HAZIRLANDI

VERBİS`E KAYIT VE BİLDİRİM UYGULAMA VİDEOSU HAZIRLANDI

Devamını Oku

OTOKLAV KALİBRASYON TAKVİMİ

Otoklavlarının Kalibrasyonu için kayıt yaptıran kliniklerimizin kalibrasyonların takvimi aşağıda belirtilen şekildedir.

Devamını Oku

ÇOK ÖNEMLİ VE ACİL - ÖZEL SAĞLIK TESİSLERİ AŞI

Devamını Oku

2021 YILI ÜYE AİDATLARI

Türk Dişhekimleri Birliği tarafından belirlenen 2021 Yılı Üye Aidatları

Devamını Oku

Dişhekimlerinin Özel Hastanelerin Ameliyathanelerini Kullanması

Türk Dişhekimleri Birliği'nin talebi üzerine Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Özel Hastanelerin Dairesi Başkanlığının 09.11.2020 tarihli ve 54718026-434.99-3198 yazısı sunulmuştur.

Devamını Oku

HALKBANK`TAN MESLEKTAŞLARIMIZA KREDİ

30 Ekim 2020 tarihinde İzmir ilimizde özellikle büyük yıkımlara ve can kayıplarına neden olan deprem felaketinde biz de bazı meslektaşlarımızı maalesef kaybettik, bazı meslektaşlarımızın ise sahibi oldukları bireysel muayenehane ve toplu çalışılan; ağız diş sağlığı poliklinik ile ağız diş sağlığı merkezleri tamamen yıkıldı veya kullanılamayacak derecede ağır hasarlı oldu.

Devamını Oku

HES KODU SAĞLIK KURULUŞLARINDA DA İSTENEBİLİR.

Hayat Eve Sığar (HES) olarak isimlendirilen ve Sağlık Bakanlığı tarafından işletilen bilişim sisteminde üretilen bir kod, ilgilinin COVID-19 hastalığı açısından herhangi bir risk taşıyıp taşımadığına ilişkin olarak kişi ve kurumlarla paylaşımda bulunmasına olanak sağlamaktadır. Bu sayede, salgın hastalığın yayılım hızının azaltılabilmesi için ilgililerin temaslarının azaltılması amaçlanmaktadır.

Devamını Oku

Aydın Amerikan Yabancı Dil Kursları "Aydın Dişhekimleri Odası'na Özel %10 İndirim"

Aydın Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu olarak, Aydın Diş Hekimleri Odası üyelerine, çalışanlarına, üyelerinin birinci derece aile yakınlarına ve üyelerinin personellerine yabancı dil eğitimlerimizde %10 indirim yapılacaktır. Yapacak olduğumuz indirimlerin ardından fiyatlandırmamız aşağıdaki şekilde;

Devamını Oku

HALKBANK`TAN MESLEKTAŞLARIMIZA KREDİ

30 Ekim 2020 tarihinde İzmir ilimizde özellikle büyük yıkımlara ve can kayıplarına neden olan deprem felaketinde biz de bazı meslektaşlarımızı maalesef kaybettik, bazı meslektaşlarımızın ise sahibi oldukları bireysel muayenehane ve toplu çalışılan; ağız diş sağlığı poliklinik ile ağız diş sağlığı merkezleri tamamen yıkıldı veya kullanılamayacak derecede ağır hasarlı oldu.

Devamını Oku

Görüntüleme Cihazlarının Lisans Sürelerinin Uzatılması

isans süresini uzatmak için lisansta yazan vize tarihinin dolmasına 6 aydan az süre kalmış olmalıdır. https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ (e-Devlet Kapısı) T.C. Kimlik No ve e-Devlet şifresi kullanılarak giriş yapılır. Çıkan ekranda kurumlar sol tıklanır. Çıkan ekranda ‘N’ harfi sol tıklanır. Çıkan ekranda ‘Nükleer Düzenleme Kurumu’ sol tıklanır.

Devamını Oku

MNG KARGO VE YURTİÇİ KARGO İLE TAŞIMA SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Birliğimiz tarafından 17.10.2020-17.10.2021 dönemi için MNG Kargo ve YURTİÇİ Kargo ile ayrı ayrı taşıma sözleşmesi imzalanmıştır. Söz konusu taşıma sözleşmeleri kapsamında;

Devamını Oku

MUAYENEHANELERDE IŞIKLI TABELA KULLANIMI

28-29 Şubat 2020 Tarihlerinde Kayseri’de gerçekleştirilen Oda Başkan ve Genel Sekreterlerinin katıldığı Türk Dişhekimleri Birliği Başkanlar Konseyinde varılan mutabakat üzerine;

Devamını Oku

COVİD-19 NEDENİYLE YİTİRDİKLERİMİZİ ANIYORUZ

Türk Dişhekimleri Birliği ve Dişhekimleri Odalarının da içinde yer aldığı tüm Sağlık Meslek Örgütleri tarafından COVID-19 nedeniyle yitirdiğimiz tüm yurttaşlarımızın ve sağlık çalışanlarının

Devamını Oku

TDB TABELA STANDARTLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILDI

8-29 Şubat 2020 Tarihlerinde Kayseri’de gerçekleştirilen Oda Başkan ve Genel Sekreterlerinin katıldığı Türk Dişhekimleri Birliği Başkanlar Konseyinde varılan mutabakat üzerine;

Devamını Oku

MBYS ‘Sağlık Verilerinin Paylaşılma Sınırları`

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığının talebiyle, Sağlık Müdürlükleri tarafından muayenehane, poliklinik ve merkezlere gönderilen yazılarla 1 Eylül 2020 tarihine kadar Muayene Bilgi Yönetim Sistemi’ne (MBYS) entegre olmaları gerektiği bildirilmiştir.

Devamını Oku

OTOKLAV KALİBRASYONU

Aydın Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu olarak çeşitli kalibrasyon firmalarıyla görüşülmüş BATIMET Firmasının teklifi uygun görülmüştür.

Devamını Oku

GENEL KURUL SONUÇLARI

Odamızın Olağan Seçimli Genel Kurulu 15-16 Ağustos 2020 tarihlerinde yapılmış olup , oda organlarına seçilen üyelerimiz aşağıda belirtilmiştir.

Devamını Oku

MBYS ‘Sağlık Verilerinin Paylaşılma Sınırları`

MBYS ‘Sağlık Verilerinin Paylaşılma Sınırları`

Devamını Oku

Covid 19 Antikor Tessti

Biolab Laboratuvarlar Grubu ve Talatpaşa Laboratuvarlar Grubunun Aydın Dişhekimleri Odası Üyesi Dişhekimlerine

Devamını Oku

ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ'NE VERİLECEK DİLEKÇE ÖRNEĞİ

Devamını Oku

HASTA KABULÜ , MUAYENESİ ve TEDAVİSİNDE DİKKAT EDECEKLERİMİZ

Birliğimiz tarafından hazırlanan meslektaşlarımızın hasta kabulü

Devamını Oku

e-SMM İÇİN MALİYE SİTESİ DIŞINDA FİRMA TEKLİFLERİ

Devamını Oku

e-İMZA VEYA MALİ MÜHÜR TEMİN SÜREÇLERİ DEVAM EDEN DİŞHEKİMLERİNİN BAŞVURU TALEBİ

e-İMZA VEYA MALİ MÜHÜR TEMİN SÜREÇLERİ DEVAM EDEN DİŞHEKİMLERİNİN BAŞVURU TALEBİ İnteraktif Vergi Dairesinde Kullanıma Açılmıştır

Devamını Oku

1 HAZİRAN'DAN İTİBAREN E-SERBEST MESLEK MAKBUZU KULLANIMI ZORUNLUDUR

Meslektaşlarımız 01.06.2020 tarihinden itibaren 509 sıra No.lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği’ne göre e- Serbest Meslek Makbuzunu (e-SMM) kullanmak zorundadırlar.

Devamını Oku

HALKBANK ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Devamını Oku

Oda Bölgesinde İhtiyaç Duyulan Maske ve Tulum İhtiyacına Yönelik Talebinizin Bildirilmesi

Covid-19 bulaşma riski yönünden en yüksek risk grubunda yer alan dişhekimleri için hayati önem taşımakta olan kişisel koruyucu ekipmanların (N95-FFP2 maske ve tulum) temini konusunda, uzun bir süredir TDB olarak Sağlık Bakanlığı, Bilim Kurulu ve USHAŞ ile yapılan görüşmelerde kalıcı bir sonuca varılamamıştı. USHAŞ uygulamasında serbest çalışan dişhekimi muayenehanelerinin kaydı konusunda eksik girişler yapıldığı, ağız diş sağlığı merkezleri ve ağız diş sağlığı polikliniklerinin de tek adres olarak girilmesi sonucu sadece tek muayenehane kabul edilerek işlem yapıldığı,

Devamını Oku

DİŞ HEKİMLİĞİNDE ACİL UYGULAMALAR

DİŞ HEKİMLİĞİNDE ACİL UYGULAMALAR (1 Nisan 2020 Güncellendi) 1.1-Diş hekimliği uygulamalarındaki acil ve zorunlu diş hekimliği hizmetlerinin a) Pulpal inflamasyondan kaynaklanan şiddetli diş ağrısı b) Perikoronitis veya üçüncü molar kaynaklı şiddetli ağrı

Devamını Oku

Kısa Çalışma Ödeneği “Sıkça Sorulan Sorular”

Çin Halk Cumhuriyeti’nin Vuhan kentinde ortaya çıkan ve birçok ülkede tesirini gösteren yeni tip Koronavirüsün (Covid-19) olumsuz etkileri nedeniyle Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi'nde yer alan “Kısa Çalışma Ödeneği" için İŞKUR birimlerine yapılan başvurulara yönelik ilgili kurum tarafından hazırlanmış sıkça sorulan sorular ve cevapları

Devamını Oku

Kısa Çalışma Ödeneği" Başvurusu

Çin Halk Cumhuriyeti’nin Vuhan kentinde ortaya çıkan ve birçok ülkede tesirini gösteren yeni tip Koronavirüsün (Covid-19) olumsuz etkileri nedeniyle Sayın Cumhurbaşkanı tarafından açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi'nde yer alan “Kısa Çalışma Ödeneği" başvurularının yarından itibaren elektronik ortamda yapılabileceği Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından açıklanmıştır.

Devamını Oku

MESLEKTAŞLARIMIZA DUYURU "Koronavirüs"

Devamını Oku

15 Mart “Sağlıkta Şiddete Karşı Beyaz Miting”

15 MART’TA, ANKARA’DA BÜYÜK BEYAZ MİTİNG’DE BULUŞUYORUZ!

Devamını Oku

TDB AKADEMİ AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI BİLİMSEL ETKİNLİK :07. MART 2020 CUMARTESİ

ARİH07 MART 2020 CUMARTESİ KONU ” TEMPOROMANDİBULAR EKLEM İNCELEMESİ:RAHATSIZLIKLARI ve TEDAVİ YÖNTEMLERİ” Saat:10:00 & 17:00 Konuşmacı :Prof.Dr.TONGUÇ SÜLÜN

Devamını Oku

TÜRK DİŞHEKİMLERİ BİRLİĞİ AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI BİLİMSEL PROGRAM

Dişhekimliğinde Tomografi Kullanım Alanları ve Uygulama

Devamını Oku

AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI & NTA İMPLANT :25 OCAK 2020 BİLİMSEL ETKİNLİK

“İMPLANT –ABUTMENT-PROTETİK RESTORASYON: BAĞLANTI TİPLERİ ve GÜNCEL SEÇENEKLER”

Devamını Oku

2020 Yılı Üye Aidatları

Türk Dişhekimleri Birliği tarafından belirlenen 2020 Yılı Üye Aidatları

Devamını Oku

AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI BİLİMSEL ETKİNLİK 21 ARALIK CUMARTESİ

AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI :21 ARALIK 2019 BİLİMSEL ETKİNLİK “İMPLANT KOMPLİKASYONLARI” Dr.ORHUN BENGİSU SUNUMUYLA

Devamını Oku

TDB AKADEMİ AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI ETKİNLİK

TDB AKADEMİ AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI BİLİMSEL ETKİNLİK :14 ARALIK 2019 CUMARTESİ

Devamını Oku

ÇELENK KOYMA TÖRENİ

ÇELENK KOYMA ÇELENK KOYMA TÖRENİ & KAHVALTI ~~Aydın Hükümet Konağı Önünde bulunan Atatürk Anıtına Çelenk koyma töreni Tarih :18 Kasım 2019 Pazartesi Saat:09:30 Aydın Dişhekimleri Odası Hizmet Binasında Kahvaltı: Saat:10:00

Devamını Oku

18 KASIM 2019 KOKTEYL

KOKTEYL Tarih:18 Kasım 2019 Pazartesi Saat: 19:00 Yer: Yer: Aydın Dişhekimleri Odası Hizmet Binası 18 /22 Kasım Ağız ve Diş Sağlığı Haftası ve Dişhekimleri Gününde tüm meslektaşlarımızla bir arada olmaktan onur duyarız. Aydın Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu

Devamını Oku

GALA GECESİ & PLAKET TÖRENİ & NECATİ ve SAYKOLAR

GALA GECESİ & PLAKET TÖRENİ & NECATİ ve SAYKOLAR TARİH:23 KASIM 2019 YER : AMARA SEALİGHT ELİTE HOTEL KUŞADASI SAAT:19:00

Devamını Oku

2.Meandros Diş Hekimliği Kongresi

Devamını Oku

ÜRÜN TAKİP SİSTEMİ GİRİŞLERİ

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından yürütülen Ürün Takip Sistemi kapsamında, sağlık kuruluşlarında bulunan tıbbi cihazların envanteri oluşturulmaya çalışılmaktadır

Devamını Oku

TDB AKADEMİ AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI :21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ BİLİMSEL ETKİNLİK

"TME HASTALIKLARI ve ÇÖZÜM ÖNERİLERİ” & “REKLAM ve TANITIM”

Devamını Oku

BUTİK GAP TURU

BUTİK GAP TURU ADANA-HATAY-GAZİANTEP-URFA TARİH: 24-27 EKİM (4 GÜN-3 GECE)

Devamını Oku

TÜRK DİŞHEKİMLERİ BİRLİĞİ KOMİSYONLARI

TÜRK DİŞHEKİMLERİ BİRLİĞİ KOMİSYONLARI

Devamını Oku

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL KARARLARI

TDB OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL KARARLARI (13-14 Nisan 2019)

Devamını Oku

AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI BAHAR SEMPOZYUMU 2019

AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI BAHAR SEMPOZYUMU 17-18-19 MAYIS 2019 AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI & NTA İMPLANT

Devamını Oku

ÜRÜN TAKİP SİSTEMİ

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda , ÜTS ( Ürün Takip Sistemi ) ile ilgili eğitim semineri düzenlenmektedir. Konu ile ilgili olarak Aydın İl Sağlık Müdürlüğü'nün yazısı aşağıda sunulmuştur.

Devamını Oku

AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI SUNUM 09 NİSAN 2019

AKILCI ANTİBİYOTİK KULLANIMI

Devamını Oku

BİLİMSEL ETKİNLİK 6 NİSAN 2019 CUMARTESİ

ETKİLİ İLETİŞİM BEDEN DİLİ İMMEDİAT İMPLANT UYGULAMA ÜST YAPI SEÇENEKLERİNDE GÜNCEL YAKLAŞIMLAR AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI & EVOSS İMPLANT

Devamını Oku

ÖNEMLİ DUYURU

Devamını Oku

Otoklav Kalibrasyonu

Aydın Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu olarak çeşitli kalibrasyon firmalarıyla görüşülmüş en uygun teklifi veren EGEMET Firmasının teklifi uygun görülmüştür.

Devamını Oku

AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI :23 ŞUBAT 2019 BİLİMSEL ETKİNLİK

MUAYENEHANE YÖNETİMİ ve HASTA İLETİŞİM KURSU Prof.Dr.Ata Anıl ve Albert Altaras'ın katılımlarıyla düzenlenen kursumuza tüm meslektaşlarımızı bekliyoruz.

Devamını Oku

HAKİMLER ve SAVCILAR İLE TDB ARASINDA İMZALANAN PROTOKOL

Türk Dişhekimleri Birliği ve Hakimler ve Savcılar Kurulu arasında hak sahiplerine ve ağız diş sağlığı hizmetleri sunulmasına ilişkin protokol imzalanmıştır.

Devamını Oku

2019 Yılı Üye Aidatları

Türk Dişhekimleri Birliği tarafından belirlenen 2019 Yılı Üye Aidatları

Devamını Oku

TIBBİ ATIK SÖZLEŞMELERİNİN YENİLENMESİ

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yaptığı yönetmelik değişikliği nedeni ile " Tıbbi Atık Sözleşmesinin 2017 yılından önce yapmış olan meslektaşlarımızın sözleşmelerini yenilemeleri gerekmektedir.

Devamını Oku

GALA YEMEĞİ & PLAKET

GALA GECESİ & PLAKET TÖRENİ AYDIN ÇINAR RESTORAN

Devamını Oku

KOKTEYL

Tarih:22 Kasım 2018 Perşembe Saat: 19:00 Yer:

Devamını Oku

ÇELENK KOYMA

ÇELENK KOYMA TÖRENİ & KAHVALTI

Devamını Oku

KARMA SERGİ

SANATÇI ELLER KLİNİK DIŞINDA

Devamını Oku

BASIN AÇIKLAMASI

İŞ GÜVENCESİ, CAN GÜVENCESİ, YAŞAM VE ÇALIŞMA HAKKIMIZ İÇİN NÖBETTEYİZ! KANDIRMACA DEĞİL, HAKLARIMIZI İSTİYORUZ!

Devamını Oku

ADÜ DİŞHEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ MEANDROS DİŞHEKİMLİĞİ KONGRESİ

Adnan Menderes Üniversitesi Dişhekimliği Fakültemizin 23-25 Kasım 2018 tarihlerinde düzenleyeceği " Uluslararası Meandros Dişhekimliği Kongresi " Kuşadası Amara Sealight otelde gerçekleşecektir.

Devamını Oku

POLİKLİNİKLERDE YENİ NESİL ÖDEME KAYDEDİDCİ CİHAZ ( YAZARKASA POS) KULLANIMI HAK.

Değerli Meslektaşlarımız, yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar ( yazarkasa pos ) 2018 yılı başı itibariyle zorunlu kılınmıştır.

Devamını Oku

AYDIN SAĞLIK PLATFORMU BASIN AÇIKLAMASI

BASIN AÇIKLAMASI İlimizde sağlık alanında sivil toplum faaliyetleri yürüten odalar, dernekler ve sendikalar olarak, ülkemizde ve ilimizde yaşanan sağlık sisteminin işleyişi ve sağlık sorunları ile ilgili ortak akıl oluşturmak için bir araya geldik. Bundan sonra ki süreçte aşağıda bileşenleri belirtilen “Aydın Sağlık Platformu” olarak sesimizi daha gür duyurmak ve etkin kamuoyu oluşturmak için çalışacağız

Devamını Oku

BERGAMA AYVALIK GEZİSİ

BERGAMA AYVALIK BERGAMA ASKLEPİON , AKROPOL AYVALIK CUNDA YEL DEĞİRMENLERİ , TAKSİYARİS KİLİSESİ , KOÇ OYUNCAK MÜZESİ

Devamını Oku

BİLİRKİŞİ TEMEL EĞİTİMİ

Değerli Meslektaşlarımız, dişhekimliği ile ilgili mahkemeye intikal etmiş durumlarda ( malpraktis vs ) bilirkişi olarak görev alabilmek için yeni bir düzenleme yapıldı.

Devamını Oku

YÖNETMELİK DEĞİŞİKLİĞİ İLE İLGİLİ DANIŞTAY KARARI

3 Şubat 2015 tarihinde yayınlanarak yürürlüğe girmiş olan Ağız Diş Sağlığı Hizmeti Sunulan Özel Sağlık Kuruluşları Hakkında Yönetmelikle ilgili davada pek çok hükmün iptaline karar verildi.

Devamını Oku

TIBBİ ATIKLARIN AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE TESLİMİ

Yeni düzenlemeye göre; Tıbbi atıkların Aydın Belediyesine teslimi için; internet üzerinden giriş yapılarak 12 haneli kod numaralarının (sarı kutu ve kırmızı torba için ayrı ayrı olmak

Devamını Oku

ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZMİ SAĞLIK TESİSİ YETKİNLİK KRİTERLERİ

ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZMİ SAĞLIK TESİSİ YETKİNLİK KRİTERLERİ

Devamını Oku

DİŞHEKİMLERİNİN HER TÜRLÜ İLETİŞİM ORTAMINDA YAYIN YAPMALARINA İLİŞKİN KILAVUZ

TDB Merkez Yönetim Kurulu’nun 13-14 Temmuz 2011 Tarihli Toplantısında Kabul Edilmiştir) (29.09.2011 tarihli MYK kararı ile değişik) Gelişen teknoloji ile birlikte dişhekimlerinin hastalarıyla daha kapsamlı ve yaygın iletişim kurma olanakları da artmıştır.

Devamını Oku

E- İMZA BİLGİLENDİRME

Değerli Meslektaşlarım, Bazı meslektaşlarımızdan gelen talep üzerine e-imza alınması konusunda yetkilendirilmiş

Devamını Oku

Hasta Bilgilerinin USS de Paylaşılması

İl sağlık Müdürlüğümüz tarafından ( daha önce de zaman zaman gönderildiği gibi) polikliniklerimize bir yazı gönderilerek, hasta bilgilerinin paylaşılması istenmektedir.

Devamını Oku

SAĞLIK TURİZMİ BİLGİLENDİRME

Değerli Mesletaşlarım; Sağlık bakanlığının ''Ulusal Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı hakkında yayınladığı yönetmelik ile ilgili olarak TDB'nin açtığı dava sonucunda şu an iki(2) madde yürütmeyi durdurma kararı almış durumdadır.

Devamını Oku

E-REÇETE BİLGİLENDİRME

Değerli Meslektaşlarım; Sağlık Bakanlığı, 15.05.2018 tarihli yazısı ile tedricen genişlettiği renkli reçete sistemini tüm ilaçlar için uygulayacağını bildirmiş ve özel çalışan dişhekimlerini de kapsayacak şekilde e-reçete uyulamasını 15.06.2018 tarihi itibariyle zorunlu kılmıştı.

Devamını Oku

ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZMİ TURİSTİN SAĞLIĞI HAKKINDA YÖNETMELİK

Sağlık Bakanlığından: ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZMİ VE TURİSTİN SAĞLIĞI HAKKINDA YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı, uluslararası sağlık turizmi ve turistin sağlığı kapsamında uluslararası düzeyde sunulan sağlık hizmetlerinin asgari hizmet sunum standartlarının belirlenmesi, uluslararası sağlık turizmi hizmetlerinde faaliyet yürütecek sağlık kuruluşları ile aracı kuruluşların yetkilendirilmesi ve bu faaliyetlerin denetlenmesine ilişkin usul ve esasları düzenlemektir.

Devamını Oku

AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI BAHAR SEMPOZYUMU

AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI BAHAR SEMPOZYUMU 25-26-27 MAYIS 2018 25/26/27 MAYIS 2018 BAHAR SEMPOZYUMU AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI & TOROS DENTAL

Devamını Oku

AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI :12 MAYIS 2018 BİLİMSEL ETKİNLİK

FLOR UYGULAMALARI Aydın Dişhekimleri Odası 12 Mayıs 2018 Bilimsel Etkinlik

Devamını Oku

TDB AKADEMİ AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI :17 MART 2018 BİLİMSEL ETKİNLİK

CERRAHİ OLMAYAN PERİODONTAL YAKLAŞIMLAR

Devamını Oku

TDB AKADEMİ AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI :24 ŞUBAT 2018 BİLİMSEL ETKİNLİK

İMPLANT ÜSTÜ PROTEZLERDE SİMANTASYON , KOMPLİKASYON VE ÇÖZÜMLERİ

Devamını Oku

TDB AKADEMİ AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI :AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI TEKNİKERLİK- YARDIMCI PERSONEL YETKİNLİK GELİŞTİRME PROGRAMI

Tarih: 03 -04 ŞUBAT 2018 Kuşmacı : Doç.Dr. Nilüfer Çelebi Beriat PROGRAM Ağız-Diş Sağlığı Teknikeri Yetkinlik Geliştirme Programı (YGP ADT 001) (Modül I) 9.30- 11.00 • Meslek tanımı, aidiyet duygusunun oluşması • Sağlık alanında çalışan kişilerin taşıması gereken özellikler

Devamını Oku

Otoklav Kalibrasyonu

Aydın Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu olarak çeşitli kalibrasyon firmalarıyla görüşülmüş en uygun teklifi veren TMMOB Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesi'nin teklifi uygun görülmüştür.

Devamını Oku

2018 YILI ÜYE AİDATLARI

Türk Dişhekimleri Birliği tarafından belirlenen Aydın Dişhekimleri Odası 2018 Yılı aidatları , Serbest Çalışan & Kamu Serbest Çalışan hekimler için :415,00 TL Kamuda Çalışan hekimler için :205.00 TL Çalışmayan hekimler için :205.00 TL İlk kez çalışmaya başlayan hekimler için aidat : 205.00 TL Kayıt Ücreti :205.00 TL

Devamını Oku

ÇAMLIK BUHARLI LOKOMOTİF MÜZESİ , MERYEM ANA ve EFES ANTİK KENT

Çamlık Buharlı Lokomotif Müzesi , Meryem Ana ve Efes Antik Kent Gezisi Ortaklar ‘da çöp şiş keyfi. Tüm meslektaşlarımızı bekliyoruz.

Devamını Oku

YENİ MALİ YILDA DİŞHEKİMLERİNİ İLGİLENDİREN YENİ DÜZENLEMELER

Yeni mali yıldan geçerli olmak üzere muayenesi olan ve serbest çalışan dişhekimleri ile ilgili önemli yeni düzenlemeler yapılmıştır.

Devamını Oku

06 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA BİLİMSEL ETKİNLİK PROF.DR.ERHAN ÇÖMLEKOĞLU 'NUN SUNUMUYLA

DİKEY BAYUT RESTORE ETME YÖNTEMLERİ , MOCK-UP HAZIRLAMA ve İMPLANT ÜSTÜ PROTEZLERDE YENİ MATERYALLER

Devamını Oku

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HAFTASI ETKİNLİKLERİ

AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI HAFTASI ETKİNLİKLERİ Aydın Hükümet Konağı Önünde bulunan Atatürk Anıtına Çelenk koyma töreni Tarih :20 Kasım 2017 Pazartesi Saat:09:30 Oda Kahvaltı: Saat:10:00 Yer: Aydın Dişhekimleri Odası Hizmet Binası KOKTEYL

Devamını Oku

ÇELENK KOYMA TÖRENİ

Aydın Hükümet Konağı Önünde bulunan Atatürk Anıtına Çelenk koyma töreni Tarih :20 Kasım Pazartesi Saat:09:30

Devamını Oku

KOKTEYL

Tarih:22 Kasım 2017 Çarşamba Saat: 19:00 Yer: Aydın Dişhekimleri Odası Hizmet Binası

Devamını Oku

BİLİMSEL ETKİNLİK

25 KASIM 2017 BİLİMSEL ETKİNLİK YER: KUŞADASI PİNE BAY OTEL SAAT:15:00 /17:00 SPONSOR FİRMA : İ-SYSTEM ( FMK DENTAL MEDİKAL )

Devamını Oku

GALA GECESİ AYDIN & MANİSA DİŞHEKİMLERİ ODALARI ORGANİZASYONU

GALA GECESİ & PLAKET TÖRENİ PİNE BAY OTEL

Devamını Oku

11/18 EYLÜL ODA ETKİNLİK TME , KASLAR ve OKLÜZYON TİPLERİ

Tarih: 11 EYLÜL PAZARTESİ /18 EYLÜL PAZARTESİ 2017 Konuşmacı:Prof.Dr. Erhan Çömlekoğlu : TME , KASLAR ve OKLÜZYON TİPLERİ

Devamını Oku

TIBBI ATIK YÖNETİM PLANI

Tıbbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, 25.01.2017 tarih ve 29959 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmıştır. Yönetmeliğin 22. ve Geçici 1. Maddesine göre; tıbbi atıkların kaynağında ayrı toplanması ve biriktirilmesi, atıkların toplanması ve taşınmasında kullanılacak ekipman ve araçlar, atık miktarları, toplama sıklığı, toplama rotası, geçici depolama sistemleri, toplama ekipmanlarının temizliği ve dezenfeksiyonu, kaza anında alınacak önlemler ve yapılacak işlemler, bu atıkların yönetiminden sorumlu personel ve eğitimleri başta olmak üzere detaylı bilgilerin yer aldığı "Tıbbi Atık Yönetim Planını" 25.07.2017 tarihine kadar hazırlamak ve uygulamakla meslektaşlarımız yükümlü tutulmuşlardır.

Devamını Oku

AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI BAHAR SEMPOZYUMU

AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI BAHAR SEMPOZYUMU 19-20-21 2017 MAYIS

Devamını Oku

1 NİSAN 2017 AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI BİLİMSEL ETKİNLİK

Perkasız kök kanal Obturasyonu : Biyoseramikler ve Restoratif Dişhekimliğinde Biyoseramikler

Devamını Oku

PRİENE , MİLET , DİDİM APOLLO TAPINAĞI GEZİSİ

PRİENE , MİLET , DİDİM APOLLO TAPINAĞI ALTINKUM GEZİSİ ve SAHİLDE BALIK KEYFİ

Devamını Oku

2017 TDB Akademi - Aydın Dişhekimleri Odası Etkinlikleri

2017 TDB Akademi - Aydın Dişhekimleri Odası Bilimsel Etkinliklerinin ayrıntılı programı aşağıda belirtilen şekildedir.

Devamını Oku

18 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ ETKİNLİK

18 ŞUBAT 2017 )- GÜNCEL ÖLÇÜ MADDELERİ ve YÖNTEMLERİ VAKALAR& ANTERİOR KOMPOZİT UYGULAMALARINDA YENİ TRENDLER

Devamını Oku

2017 Yılı Üye Aidatları

Türk Dişhekimleri Birliği tarafından belirlenen Aydın Dişhekimleri Odası 2017 Yılı aidatları; Serbest Çalışan ve Kamu Serbest Çalışan Hekimler için: 365,00 TL. Kamuda Çalışan Hekimler için: 180,00 TL. Çalışmayan Hekimler için: 180,00 TL. olarak belirlenmiş olup, 31 Mart 2017 tarihine kadar ödenmesi gerekmektedir.

Devamını Oku

Afrodisias , Karacasu, Nazilli Gezisi ve Programı

Tüm Meslektaşlarımızı düzenlemiş olduğumuz Afrodisias , Karacasu ve Nazilli Obam Restoran Kaz keyfine bekliyoruz.

Devamını Oku

AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI HAFTASI ETKİNLİKLERİ

AYDIN DİŞHEKİMLERİ ODASI AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI HAFTASI ETKİNLİKLERİ Çelenk Koyma Töreni : Aydın Hükümet Konağı Önünde bulunan Atatürk Anıtına Çelenk koyma töreni Tarih :21 Kasım Pazartesi Saat:09:30

Devamını Oku

22 / 23 EKİM 2016 İMPLANTTA KOMPLİKASYONLAR ve BAŞA ÇIKMANIN YOLLARI

İMPLANTTA KOMPLİKASYONLAR ve BAŞA ÇIKMANIN YOLLARI GREFT MATERYALLERİ ve SÜTUR Dr.Orhun Bengisu'nun sunumuyla Aydın Dişhekimleri Odası Hizmet Binasında yapılacak olan etkinliğimiz 15 (on beş) kişiyle sınırlı olup kayıt için oda sekreterimizin aranması rica olunur.

Devamını Oku

1 EKİM 2016 )- KISA İMPLANTLARDAN ÖNCESİ ve SONRASI & KISA İMPLANTLARIN PROTETİK PRENSİPLERİ

1 EKİM 2016 )- KISA İMPLANTLARDAN ÖNCESİ ve SONRASI 2)- KISA İMPLANTLARIN PROTETİK PRENSİPLERİ Dr.Gassan Yücel ve Prof.Dr. Bülent Gökçe ‘nin Sunumlarıyla Aydın Dişhekimleri Odası Hizmet Binasında yapılacak olan etkinliğimiz 40 ( Kırk ) kişiyle sınırlı olup kayıt için oda sekreterimizin aranması rica olunur

Devamını Oku

Genel Kurul Sonuçları

Odamızın Olağan Seçimli Genel Kurulu 02-03 Nisan 2016 tarihlerinde yapılmış olup, oda organlarına seçilen üyelerimiz aşağıda belirtilmiştir.

Devamını Oku

23& 24 NİSAN 2016 İMPLANT ÇEVRESİ YUMUŞAK DOKU MANİPÜLASYONU

Dr.Orhun Bengisu ve Doç.Dr. Nejat Nizam Sunumlarıyla İMPLANT ÇEVRESİ YUMUŞAK DOKU MANİPÜLASYONU & İMPLANT TEDAVİ PLANLAMASI

Devamını Oku

Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı

Odamızın 2016 yılı Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı 26 Mart 2016 Cumartesi günü saat 10:30 da seçim ise 27 Mart 2016 Pazar günü 09:00 – 17:00 saatleri arasında Cumhuriyet Mah.1953 Sk. No:5 Kat:1 Daire:1 Aydın adresindeki odamız binasında yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamaması halinde ise, Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı 02 Nisan 2016 Cumartesi günü, seçim ise 03 Nisan 2016 Pazar günü aynı yer, saat ve gündem ile yapılacaktır.

Devamını Oku

YÖNETMELİK’LE İLGİLİ DANIŞTAY KARARI YAYINLANDI

Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti Sunulan Özel Sağlık Kuruluşları Hakkında Yönetmelik’le ilgili davada yürütmenin durdurulması istemine ilişkin karar yayınlandı.

Devamını Oku

Yönetmeliğin Yaptırım Uygulaması 01.06.2016 Tarihine Uzatıldı

03.02.2015 tarihinde yayınlanarak yürürlüğe giren Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti Sunulan Özel Sağlık Kuruluşları Hakkında Yönetmeliğin, ağız diş sağlığı hizmet sunumunda oldukça radikal değişiklikler getirerek bazı kurallarının muğlak, çelişkili ya da uygulamasının yaşamda önemli zorluklar yaratması sebebiyle, kısa zamanda sağlık kuruluşlarında tam olarak uygulanamadığı bilinmektedir.

Devamını Oku

Otoklav Kalibrasyonu

Aydın Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu olarak çeşitli kalibrasyon firmalarıyla görüşülmüş en uygun teklifi veren Essco Kalibrasyon San.Tiç.LTD.ŞTİ.'nin teklifi uygun görülmüştür.

Devamını Oku

Teşekkür

Değerli meslektaşlarım, Türkiye'nin en kapsamlı ve en çok katılımlı dişhekimliği etkinliklerinden birisi olan TDB Uluslararası Dişhekimliği kongrelerinin 20.'sini Aydın/Kuşadası'nda yüzümüzün akıyla tamamlamış bulunuyoruz.

Devamını Oku

28 Mart 2015 Kısa İmplantlar Semineri

28 Mart 2015 Cumartesi Günü oda hizmet binamızda, Dr. Orhun Bengisu tarafından "Kısa İmplantların Felsefesi; Neden, Nerede ve Nasıl" konulu, canlı cerrahi de içeren, seminer düzenlenecektir. Katılmak isteyen meslektaşlarımızın oda sekretaryasını bilgilendirmelerini rica ederiz.

Devamını Oku

2016 Yılı Üye Aidatları

Türk Dişhekimleri Birliği tarafından belirlenen Aydın Dişhekimleri Odası 2016 Yılı aidatları; Serbest Çalışan ve Kamu Serbest Çalışan Hekimler için: 350,00 TL. Kamuda Çalışan Hekimler için: 175,00 TL. Çalışmayan Hekimler için: 175,00 TL. olarak belirlenmiş olup, 31 Mart 2016 tarihine kadar ödenmesi gerekmektedir.

Devamını Oku