Teşekkür

Değerli meslektaşlarım, Türkiye'nin en kapsamlı ve en çok katılımlı dişhekimliği etkinliklerinden birisi olan TDB Uluslararası Dişhekimliği kongrelerinin 20.'sini Aydın/Kuşadası'nda yüzümüzün akıyla tamamlamış bulunuyoruz.

Bu zor organizasyonda görev alan tüm meslektaşlarıma birkez daha teşekkür ederim.

Biz yönetim kurulu olarak bu gücü sizin büyük desteğinizden aldık. 235 üyesi olan ve küçük oda olarak nitelenen Aydın Dişhekimleri Odası artık üye sayısı az BÜYÜK oda oldu. Odamıza kayıtlı olan yada kayıtlı olmayan yöremizden dişhekimlerinin kongre katılımı 130 kişinin üzerinde olmuştur. Dolayısı ile bu rakam kayıtlı üye sayımızın yarısından fazlasıdır. Aynı zamanda toplam katılım 2200'ün üzerindedir. Bu sayıda üye sayımızın yaklaşık 10 katına tekabül etmektedir. Elde edilmesi güç olan bu başarıya sizlerden aldığımız destek ve güç ile ulaştık. Şimdi işimiz biraz daha zorlaştı. Bundan sonra hedeflerimiz hep daha ileride olacaktır, ancak bu amaç sizin desteğiniz ve katılımlarınız olmadan gerçekleşemez. Yaşanan tüm ekonomik zorlukların ve diğer mesleki sorunların üstesinden birliktelik ve ortak akıl ile gelinebilir. Bu nedenle sizin öneri ve fikirlerinizin bizim için çok önemli olduğunu ve katkılarınızı beklediğimizi ifade etmek isterim.

Yönetim kurulu olarak birkez daha destekleriniz için teşekkür eder hem mesleki hemde özel yaşamınızda başarılar dileriz.

Aydın Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu Adına
Oktay İşbilir

Bu duyuru için Ek dosyayı İndir

29 Kasım 2015 Pazar tarihinde ve 23:54:53 saatinde yayınlandı. - 1905 kez okundu.